Botox – wygładzanie zmarszczek mimicznych

      Botox -  to bezpieczna metoda czasowego pozbywania się zmarszczek pionowych i poziomych. Poprzes iniekcję toksyny botulinowej w odpowiednio wybrane miejsca uzuskujemy wygładzenie zmarszczek i łagodziejszy obraz mimiki twarzy, jest szeroko stosowany do usuwania kurzych łapek oraz unoszenia linii brwi oraz  zmarszczek i fałd na brodzie.

      Botox znajduje również zastosowanie w terapii nadmiernej potliwości. Po wstrzyknięciu do skóry niewielkiej dawki preparatu blokujemy działanie nerwów przez co zapobiegamy wydzielaniu przez nie potu. Efekt leczenia utrzymuje się przez kilka miesięcy, po którym to czasie może być przeprowadzona kolejna sesja leczenia.

     Botox stosowany jest jest zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, poprawia wygląd niwelując skutki upływu czasu przywracając naturalny wygląd. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, czasami można zastosować znieczulenie miejscowe. Efekty zabiegu utrzymują się wiele miesięcy, a po kolejnych czas działania preparatu wydłuża się.

Wskazania:  

      
Jest to znakomita metoda dla osób tzw. hiperkinetycznych, które mają dużo zmarszczek mimicznych, bardzo żywą mimikę i zmarszczki niezbyt głębokie. Szczególnie u osób młodych, u których zmarszczki nie uległy utrwaleniu. Zabieg ma wówczas dodatkowy efekt anti – aging, czyli zapobiega rozwojowi i pogłębianiu się zmarszczek. U osób dojrzałych zabieg spłyca zmarszczki, wygładza je, powoduje, że twarz jest świetlista, sprawia wrażenie wypoczętej, zrelaksowanej i zdecydowanie młodszej.

Zabieg:

      Zabieg wykonuje wyłącznie lekarz, po zakwalifikowaniu pacjenta, czyli uwzględnieniu przeciwwskazań, ustalenia obszaru działania. Sam zabieg jest wykonywany bardzo cienką igłą, praktycznie niebolesny, trwa krótko, ok. 15 – 20 minut.

      Początek działania jest widoczny po około 1 -3 dniach, pełny efekt występuje po około 2 tygodniach, czas utrzymywania się wynosi kilka miesięcy. Po około 2 tygodniach – wizyta kontrolna, która pozwoli ocenić efekt zabiegu.

      Najczęściej po około 6 miesiącach zabieg należy powtórzyć, ale nie częściej niż co 3 miesiące. Cena zabiegu jest zależna od ilości zużytego preparatu i wynosi średnio:

Kurze łapki od 450 zł

Lwia bruzda od 600 zł

 

Zmarszczki czoła od 500 zł

Photo source:  http://www.freedigitalphotos.net/

 Tel: (+48 ) 44 738 18 25, ( +48 ) 537-447-447,  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by Age Themes