Medycyna estetyczna bez skalpela

 

          Produkty Jeunesse stworzone w oparciu o przełomowe odkrycia w nauce, działają na poziomie komórkowym i przedłużają młodość. Dzięki holistycznemu podejściu, skupieniu się na odbudowie i odżywianiu komórek suplementacją oraz działając „od zewnątrz do wnętrza” organizmu poprzez wyjątkowo zaawansowane technologicznie kosmeceutyki, pomagamy ludziom dłużej cieszyć się młodością.

          Firma Jeunesse Global powstała 9 września 2009 roku na Florydzie, obecnie dystrybuuje produkty do stu krajów, a biura w ponad trzydziestu. W roku 2013 miała 265 mln dolarów obrotu odnotowując w ciągu roku przyrost w wysokości 121%. Jeunesse – to doskonałe zarządzanie, wybitni naukowcy i dynamiczny rozwój. Firma współpracuje z autorytetami w dziedzinie medycyny estetycznej oraz profilaktyki zdrowia.

 

TECHNOLOGIA KOMÓREK MACIERZYSTYCH

 

          Technologia dorosłych komórek macierzystych radykalnie zwiększa możliwości ochrony skóry. Jest rewolucją naukową w dziedzinie odmładzania, która była możliwa dzięki skrzyżowaniu biotechnologii i wieloletniego doświadczenia w zakresie doboru składników produktu.        

Kilka istotnych informacji o tej technologii:

• Najbardziej obfitą w komórki macierzyste tkanką naszego ciała jest tkanka tłuszczowa.

• Komórki macierzyste pobierane są z tkanki tłuszczowej w procesie hipoalergicznym.

• Komórki macierzyste hodowane są na podłożu - medium zwanym „ośrodkiem warunków”, którego komórki przejmują cechy charakterystyczne dla komórek macierzystych.

• „Cudowne molekuły”, które pozostawiają po sobie komórki macierzyste, są wyodrębniane z medium poprzez wyrafinowany proces filtracji.

• Są one następnie łączone z innymi najnowocześniejszymi składnikami, aby stworzyć jedyną w swoim rodzaju substancję powstrzymującą proces starzenia,

 

Luminesce™ komórkowa surowica odmładzająca

•  Surowica została stworzona z białek, cytokin i interleukin, które znajdują się w ludzkim ciele. W związku z identycznymi właściwościami białek w surowicy i białek znajdujących się w skórze, zachodzi idealna interakcja pomiędzy tym wyjątkowym produktem a naturalnymi procesami zachodzącymi w organizmie człowieka.

• Technologia komórek macierzystych dostarcza ponad 200 czynników wzrostu znajdujących się w skórze. Czynniki te wraz z cytokinami wnikają w głąb skóry - docierają do skóry właściwej, pokonując barierę naskórka. Ta przełomowa technologia jest jednym z najbardziej istotnych osiągnięć naukowych na polu medycznym ostatnich pięćdziesięciu lat, czego efektem jest ekskluzywny produkt pomagający przywrócić skórze młodzieńczy wygląd, jędrność, gładkość i elastyczność.

• Synergiczne połączenie technologii komórek macierzystych i naturalnych procesów organizmu stymuluje produkcję białek takich jak kolagen i elastyna. W rezultacie uzyskuje się wygładzenie i ujędrnienie skóry, a także spłycenie zmarszczek i bruzd. Firma Jeunesse, poprzez swoje oparte na rewolucyjnej technologii produkty, daje swoim klientom możliwość zachowania na dłużej młodego wyglądu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kosmoceutyków Firmy Jeunesse:

LUMINESCE - KOMÓRKOWE SERUM ODMŁADZAJĄCE

          Wyprodukowany w oparciu o najnowsze technologie, Luminesce™ jest pierwszym produktem przeciw starzeniu się, który stymuluje naturalną zdolność organizmu do uzupełnienia, wzmocnienia i odmłodzenia skóry. Luminesce™ jest produktem ekskluzywnym, opartym o chronioną patentem technologię wykorzystującą możliwości tkwiące w komórkach macierzystych. Zawiera ponad 200 najważniejszych czynników wzrostu, które delikatnie przekształcają skórę, przywracając jej naturalny poziom białek, takich jak kolagen i elastyna, by mogła wyglądać młodziej, zdrowiej i bardziej promiennie.

Działanie Serum Luminesce TM

 •  spowalnia proces starzenia skóry, pomaga wielu ludziom odzyskać młodzieńczy wygląd,
 •  regeneruje skórę i wyraźne ją odmładza,
 • wygładza zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych,
 • rozjaśnia skórę i przywraca jej jędrność oraz miękkość,
 •  wnika głęboko i przywraca naturalny poziom białka w skórze,
 • zmniejsza zmęczenie skóry,
 •  regeneruje skórę po oparzeniach słonecznych lub solarium,
 •  pielęgnuje skórę z trądzikiem młodzieńczym i różowatym, o Luminesce™ pielęgnuje skórę skłonną do alergii,
 • jest naturalną alternatywą dla Botoxu,
 • spełnia wymagania norm dla produktów hypoalergicznych.

          Organizm każdego człowieka z wiekiem traci zdolność odbudowy naturalnego kolagenu i elastyny. Pojawiają się zmarszczki, cellulit, suchość skóry, matowienie paznokci i włosów. Rozpoczyna się nieuchronny proces starzenia. Teraz, dzięki Luminesce™, można go spowolnić, zatrzymać, a nawet odwrócić. Codzienne stosowanie Luminesce™ zapewnia doskonałe wyniki w zakresie regeneracji tkanek i poprawienia wyglądu skóry. Serum komórkowe jest idealnym produktem, który daje doskonałe efekty przy serii zabiegów mezoterapii bezigłowej. Ta zaawansowana formuła pielęgnacji skóry przynosi znakomite wyniki przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

Składniki Luminesce™:

           Odżywka pochodząca od dorosłych komórek macierzystych tłuszczu (ang. AdiposeDerivedAdultStem Cell Conditioned Media), to unikalna i pierwsza na świecie, chroniona patentem międzynarodowym, formuła zawierająca ponad 200 czynników wzrostu, między innymi:

TGF-β (Transformujący czynnik wzrostu beta) – cytokiny, pełniące wiele różnych funkcji, kontrolując wzrost komórek, ich proliferację, różnicowanie i usuwanie zużytych lub uszkodzonych komórek. Pełni ważną rolę w kontroli układu immunologicznego.

PDGF (Płytkowy czynnik wzrostu) – jeden z czynników wzrostu, czyli białek regulujących różnicowanie i podziały komórki, odgrywający istotną rolę w procesie tworzenia nowych naczyń włosowatych.

GM-CSF (Czynnik stymulujący tworzenie kolonii granulocytów i makrofagów) – cytokiny wpływające na proces wytwarzania się komórek krwi poprzez rozmnażanie oraz dojrzewanie macierzystych komórek krwinkowych. Interleukiny – cytokiny, które umożliwiają komunikację leukocytów ze sobą i pozwalają na wpływ jednych populacji leukocytów na inne i vice versa.

 Dejonizowana woda  ( ang. De-jonizedwater ) Woda pozbawiona obcych jonów poprzez wymianę ich na jony wodorowe i pochodzące z wymieniacza jonowego lub przez wielokrotną destylację.

Hialuronian sodu  ( ang. SodiumHyaluronate ) Sól sodowa kwasu hialuronowego – naturalna substancja obecna w naskórku oraz skórze właściwej. Wiąże wodę w skórze i długotrwale zabezpiecza ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Odtwarza optymalne środowisko fizjologiczne, sprzyjając budowaniu się włókien podporowych skóry oraz wtórnej syntezie kolagenu i innych składników macierzy pozakomórkowej. Tworzy film ochronny, który stanowi zabezpieczenie przed utratą wody z komórek.

Wyciąg z drożdży Saccharomyces Lysate  ( ang. SaccharomycesLysateExtract ) Drożdże SaccharomycesLysate należą do grupy grzybów jednokomórkowych, żyjących na podłożach zawierających cukry proste. Przeprowadzają fermentację alkoholową, przeważniew warunkach beztlenowych, oraz są źródłem beta glukanu, dobrego przeciwutleniacza. Żywe pochodne komórek drożdży wykazały tendencję do stymulowania procesu gojenia ran. Stwierdzono również ich zdolność do ochrony skóry i do łagodzenia stanów zapalnych.

 Dysmutaza ponadtlenkowa (SOD)   ( ang. Super OxideDismutase ) Enzym działający silnie antyoksydacyjnie, zwłaszcza na tkanki skóry, długo utrzymujący  jej młodzieńczy wygląd. Zaniżony poziom SOD powoduje szybsze starzenie się skóry. SOD jest pomocny w leczeniu stwardnień skóry, opóźnia procesy starzenia, przedłuża życie komórek, odgrywa istotną rolę w w zakresie ochrony skóry przed bakteriami chorobotwórczymi, pasażytami i przed zmianami nowotworowymi. Przeciwdziała stanom zapalnym i wzmacnia mechanizmy obronne organizmu.

Sól sodowa kwasu piroglutaminowego (PCA)   ( ang. Sodium PCA ) Naturalny składnik ludzkiej skóry, współodpowiedzialny za utrzymywanie właściwej wilgotności, zawarty w Luminesce™ jest pochodzenia naturalnego. Negatywne działania uboczne, jak uszkadzanie włosów i wywoływanie reakcji alergicznych, dotyczą wyłącznie syntetycznego surowca o tej samej nazwie. Naturalna sól sodowa kwasu piroglutaminowego jest wyśmienitym środkiem nawilżającym, zalecanym do stosowania przez wszystkie uznane organizacje certyfikujące kosmetyki

Prowitamina B5   ( ang. DH- Panthenol ) Ulega przekształceniu w witaminę B5. Doskonały składnik pielęgnacyjny, który posiada zastosowanie we wszystkich preparatach pielęgnacyjnych. Intensywnie nawilża, zmiękcza i uelastycznia naskórek. Skutecznie łagodzi podrażnienia, działa kojąco i osłaniająco na nadmiernie wrażliwą skórę oraz błony śluzowe

Alantoina ( ang. Allantoin ) Pochodna mocznika, działająca regenerująco, przyspieszająca odnowę i ułatwiająca gojenie uszkodzonego naskórka. Wykazuje silne właściwości łagodzące i kojące. Zmniejsza pieczenie i zaczerwienienie skóry wrażliwej na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Ma działanie nawilżające, powoduje wygładzenie i zmiękczanie skóry. Polecana do pielęgnacji cery wrażliwej, skłonnej do uczuleń i podrażnień. Wykorzystywana także w preparatach przeciwtrądzikowych i po opalaniu.

Hydroksyceluloza ( ang. HydroxyethylCellulose ) Pochodna celulozy, środek nadający produktowi odpowiednią lepkość i gęstość. Posiada właściwości błonotwórcze

            Luminesce™ wykreowana przez naukowców i lekarzy w wyniku ponad 25-letnich badań klinicznych technologia, oparta na dorosłych komórkach macierzystych człowieka została zabezpieczona międzynarodowym patentem. Stawia ją to na czele wszystkich dostępnych obecnie na rynku produktów, mających na celu odmłodzenie wyglądu skóry twarzy i całego ciała.

            Luminesce™ początkowo opracowywany jako produkt wspomagający gojenie ran (głównie po operacjach plastycznych), przyniósł nieoczekiwane efekty i przerósł wszelkie oczekiwania twórców. Metoda, okryta tajemnicą patentu, oparta jest na laboratoryjnym uzyskiwaniu w hodowli komórek macierzystych tkanki tłuszczowej człowieka cytokin, interleukin, prostaglandyn i czynników wzrostu, będących naturalnym „językiem” porozumiewania się komórek na płaszczyźnie molekularnej, zwanych dalej surowicą – serum.

            Serum połączone z dodatkowymi czynnikami wspomagającymi pochodzenia roślinnego, daje fantastyczny produkt kosmetyczny, który maskuje niedociągnięcia skóry, i uzupełnia braki kolagenu oraz innych wymaganych dla regeneracji skóry składników. Daje to razem fantastyczny produkt, który jest swego rodzaju unikatowym fenomenem ostatnich lat. Fenomenem potrafiącym „nauczyć” tkankę skóry samoregeneracji, fenomenem będącym jednocześnie „detektywem” wyszukującym najbardziej potrzebujących pomocy miejsc skóry w obszarze, gdzie jest nakładany.

            Czynniki wzrostu uzyskane z dorosłych, ludzkich komórek macierzystych w drodze najnowocześniejszej technologii, są w stanie pokonać barierę wszystkich warstw naskórka i dotrzeć do skóry właściwej, gdzie zaczynają swój proces naprawczy, zmuszając komórki macierzyste do ponownego wytwarzania zwiększonej ilości kolagenu i elastyny oraz do samoodbudowy, w sposób zgodny z fizjologią organizmu.

            Biorąc pod uwagę pochodzenie surowicy – serum, należy bezwzględnie zauważyć ogromną różnicę pomiędzy Luminesce™ a innymi specyfikami na rynku, zawierającymi często w swoim składzie również czynnik pochodzący od komórek macierzystych, tyle, że roślinnych lub zwierzęcych, które nie są w stanie poprawnie komunikować się z komórkami ludzkimi. Łatwo stąd wysnuć bardzo istotny wniosek, że działanie Luminesce™ jest dużo bardziej długotrwałe, ponieważ jest on aktywnym wypełniaczem. Ponadto Luminesce™ został zaopatrzony w większość (jeśli nie wszystkie) naturalnych składników, będących wynikiem aktualnych osiągnięć naukowych i wykorzystywanych w kosmetykach najbardziej renomowanych firm, co powoduje, że działa praktycznie tak samo na pozostałych płaszczyznach.

 

 Skład: PhosphateBufferedSaline, Aqua, Glycerin, SaccharomycesLysateExtract, Hydroxyethylcellulose, SodiumHyaluronate, Xanthan Gum, SodiumHydroxide, Allantoin, Panthenol, Sodium PCA, SuperoxideDismutase, Gluconolactone, SodiumBenzoate, IpomoeaBatatas Root Extract.

DZIENNY KOMPLEKS NAWILŻAJĄCY

           Dzienny kompleks nawilżający Luminesce™ jest naukowo opracowanym nawilżaczem, który używany codziennie pozwala zarówno kobietom jak i mężczyznom  powstrzymać proces starzenia skóry. Jest perfekcyjnym rozwiązaniem pielęgnacyjnym, jakiego potrzebuje skóra. Głęboko wnikający nawilżacz stanowi wyjątkową kombinację składników, które pracując synergicznie, pomagają przywrócić skórze wilgotność, naprawić ją i ożywić.

 • Luminesce™ natychmiast nawilża, utrzymuje 24-godzinną wilgotność skóry, szybko wchłaniany przez skórę daje naturalną, solidną barierę utraty wilgotności
 • działa przeciwzmarszczkowo, redukuje linie i zmarszczki, ujędrnia skórę,
 • powstrzymuje proces starzenia, zawiera kluczowe, ludzkie czynniki  wzrostu, otrzymane metodą na wyłącznych prawach patentu, od dorosłych komórek macierzystych, co w naturalny i delikatny sposób uzupełnia poziom takich białek jak kolagen czy elastyna,
 • nie zawiera parabenu i oleju
 •  zawiera naturalny filtr przeciwsłoneczny SPF 30. Krem nawilżający 3 w 1 jest beztłuszczowym kompleksem pielęgnacyjnym, wchłanianym przez skórę natychmiast po zaaplikowaniu, nadającym jej piękny wygląd i gwarantującym ochronę tak na powierzchni, jak i na poziomie komórkowym.

 Idealnie komponuje się z komórkowym serum odmładzającym Luminesce™ – flagowym produktem Jeunesse Global. Synergiczne działające składniki:

 AcquaCell: Naturalny kompleks zawierający wyciągi z jabłka, soczewicy i arbuza, bogate w witaminę B5, trisacharydy i polisacharydy, które zwiększają możliwości skóry w zakresie utrzymania wilgotności. Obecne w produkcie przeciwutleniacze pomagają zwalczać efekt starzenia.

Phormistim: Cyjanobakteria, lub inaczej niebieska alga, która żyje na Ziemi od 3.5 miliona lat, w sposób naturalny zabezpieczająca skórę przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych (promienie te są jednym z czynników, uszkadzających strukturę DNA).

Aesthigel: Wyciąg z czerwonego wodorostu, wnikający szybko w skórę, tworzący naturalną, wewnętrzną ochronę przed utratą wilgotności. Nie pozostawia tłustej warstwy i nadaje skórze wyjątkową gładkość w dotyku.

Chlorellagen D/DP: Wyciąg z jednokomórkowej zielonej algi, bogatej w białka i aminokwasy, poprawiający właściwości kolagenu i elastyny. Sugerowany, na podstawie przeprowadzonych badań klinicznych, do stosowania w leczeniu skutków napromieniowania.

 

Skład: Aqua, EthylhexylMethoxycinnamate, EthylhexylSalicylate, Isopentyldiol, CetylEthylhexanoate, Octocrylene, PhosphateBufferedSaline, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Vinyldimethicone/ MethiconeSilsesquioxaneCrosspolymer, Glycerin, Phenoxyethanol, Triethylhexanoin, PPG-12/SMDI Copolymer, HydrolizedFurcellaran, SodiumChloride (Sea Salt), Aqua (Sea Water), PhormidiumPersicinumExtract, Chlorella VulgarisExtract, Caprylic/CapricTriglyceride, HydrogenatedLecithin, CetylAlcohol, StearylAlcohol, BehenylAlcohol, Phytosterols, GlycerylStearate, Polyglyceryl-10 Myristate, CitrullusLanatus (Watermelon) FruitExtract, PyrusMalus (Apple) FruitExtract, LensEsculenta (Lentil) FruitExtract, SodiumLactate, Sodium PCA, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 AlkylAcrylateCrosspolymer, Parfum (HexylCinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol), SodiumHyrdroxide

ZAAWANSOWANY KOMPLEKS REGENERUJĄCY NA NOC

            Ten krem o bogatym składzie koryguje podczas snu szkody będące skutkiem życia w zanieczyszczonym środowisku. Zaawansowany kompleks regenerujący na noc pobudza  skórę do samodzielnych mechanizmów naprawczych, jednocześnie ją wzmacniając. Silne działanie witamin i antyoksydantów chroni błony komórkowe przed wolnymi rodnikami. Innowacyjna technologia komórek macierzystych Luminesce™ dogłębnie odmładza skórę podczas nocnego odpoczynku. Łączący wiedzę medyczną i najnowocześniejszą technologię zaawansowany kompleks regenerujący na noc działa podczas snu, kiedy odnawianie się komórek jest najaktywniejsze.

            Ten potężny kosmeceutyk, opierający się na najbardziej zaawansowanych badaniach klinicznych, został stworzony w celu usprawnienia określonych szlaków metabolicznych, co zapobiega przedwczesnemu starzeniu. Zaawansowany kompleks regenerujący na noc Luminesce™ zawiera naturalnie otrzymywane składniki, które wspierają wrodzoną zdolność organizmu do naprawy DNA na poziomie komórek.

            Podczas normalnego procesu starzenia, komórki oraz substancja przypominająca żel, która znajduje się pomiędzy nimi, tracą wodę, co powoduje, że staje się ona cienka i sucha. Tworzenie nowych komórek skóry ulega spowolnieniu, co powoduje, że skóra staje się  ziemista i obwisła. Nasz codzienny kontakt z zanieczyszczonym środowiskiem naraża skórę na działanie wolnych rodników, które mogą uszkodzić jej komórki. Zaawansowany kompleks regenerujący na noc Luminesce™ wykorzystuje najnowszą, chronioną patentem technologię w celu wsparcia podczas snu naturalnych mechanizmów samoodnowy i zmniejszenia oznak starzenia. Ten jedwabisty, kojący krem zapewnia nawilżenie niezbędne do wywołania efektu odnowienia i odmłodzenia skóry.

Produkt ten:

 • Korzysta ze specjalnego systemu dostarczania fosfolipidów, który działa na poziomie nano umożliwiając zwiększone wchłanianie się aktywnych składników.
 • Poparty jest wieloletnimi badaniami klinicznymi
 • jest to wyjątkowa formuła z naturalnie pozyskiwanymi składnikami, które działają podczas snu.
 • Opiera się na najbardziej zaawansowanej, nowatorskiej technologii.
 • Jest HYPOALERGICZNY, nie zawiera parabenów.
 • Nie zawiera sztucznych barwników.
 •  Został sporządzony wyłącznie z naturalnych składników
 • Został zatwierdzony i jest rekomendowany przez dermatologów. Korzysta z wyjątkowej, opatentowanej technologii komórek macierzystych, dzięki której przywraca skórze blask, sprężystość i gładkość.
 • W naturalny sposób wspomaga naprawę DNA uszkodzonego przez promienie UV.

SKŁADNIKI:

MICROCOCCUS LYSATE* zmniejsza proces skracania telomerów i stymuluje tworzenie nowych komórek, umożliwiając łatwiejsze złuszczanie starych komórek oraz tworzenie młodziej wyglądającej i bardziej żywej powierzchni skóry.

 BAJKALINA** niepowtarzalna mieszanka niezbędnych witamin, stworzona do odżywiania i ochrony skóry, zawierająca specjalną, stabilną formę witaminy C, która zmniejsza występowanie plam starczych i wyrównuje barwę skóry.

KOMPLEKS WITAMIN DLA SKÓRY LUMINESCE™ zapobiega utracie wody w warstwach skóry poprzez jej zatrzymywanie. W ciągu dwóch tygodni zwiększaj nawilżenie wewnątrzkomórkowe o 85%. Testy wykazują również, że już zaledwie po dwóch godzinach zmniejsza się występowanie zmarszczek i drobnych linii.

WYCIĄGI Z JABŁKA, SOCZEWICY, ARBUZA I OGÓRKA przywraca naturalny proces odnowy skóry dzięki wyjątkowemu zestawowi składników otrzymanemu z dorosłych komórek macierzystych, zawierającemu ponad 200 czynników wzrostu.

KOMPLEKS CZYNNIKÓW WZROSTU LUMINESCE™ opatentowany, bardzo silnie działający składnik, który pomaga chronić komórki przed uszkodzeniem przez wolne rodniki.

 PONADTLENEK DYSMUTAZY (SOD)

-Skład: Aqua, Glycerin, Coco-Caprylate/Caprate, Caprylic/CapricTriglyceride, Steareth-2, Cyclopentasiloxane, DimethiconeCrosspolymer, NeopentylGlycolDiheptanoate, Isododecane, Steareth-21, GlycerylCaprylate, GlycerylUndecylenate, CitrullusVulgaris (Watermelon) FruitExtract, PyrusMalus (Apple) FruitExtract, LensEsculenta (Lentil) FruitExtract, Sodium PCA, SodiumLactate, Baicalin, Propanediol, PhosphateBufferedSaline, Niacinamide, Ubiquinone (Co Q10), Squalane, Phospholipids, SuperoxideDismutase, ArabidopsisThalianaExtract, Lecithin, MicrococcusLysate, ArctiumLappa Root Extract, Passiflora IncarnataFruitExtract, SambucusNigraFruitExtract, TetrahexyldecylAscorbate, Carbomer, CetylEsters, TocopherylAcetate (Vitamin E), RetinylPalmitate, Ribose, CucumisSativus (Cucumber) FruitExtract, StearicAcid, Parfum (Hexylcinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol), Triethanolamine, Phytosterols

*/  Badania kliniczne wykazały wzmożoną naprawę DNA w komórkach ludzkich.                    

 

**/ Badania kliniczne in vitro wykazały wzmożoną aktywność fibroblastów. Badania kliniczne na wolontariuszach wykazały zwiększoną sprężystość i elastyczność skóry. Badania wykazały też zmniejszoną syntezę melaniny i pojawianie się mniejszej ilości plam starczych. Badania nad skutecznością produktu wykazały, że miejscowe stosowanie nadtlenku dysmutazy zmniejsza rumień wywołany promieniowaniem UV.

ODMŁADZAJĄCY I OCZYSZCZAJĄCY ŻEL DO MYCIA TWARZY

             Działa głęboko wewnątrz komórek, chroniąc naturalne nawilżenie skóry. Jest pierwszym krokiem w systemie pielęgnacji skóry Luminesce™. Nasz odmładzający i oczyszczający żel przygotowuje skórę do zabiegów, które przywrócą jej młodzieńczy wygląd. Składniki produktu zostały opracowane tak, aby wspierać proces odnowy komórek, odżywiając i nawilżając skórę.

           Odmładzający i oczyszczający żel  jest wyjątkowym środkiem oczyszczającym do twarzy, który pozwala skórze zachować naturalne nawilżenie, a zarazem łagodnie usuwa zanieczyszczenia z głębi porów. Stworzony ze starannie wybranych składników pod nadzorem cieszącego się światową sławą dermatologa dr. Nathana Newmana, produkt ten oczyszcza skórę bez pozbawiania jej niezbędnych składników odżywczych i nawilżających, potrzebnych do prawidłowego przebiegu procesu odnowy komórek. Działa skutecznie u osób w każdym wieku.

           Odmładzający i oczyszczający kompleks LUMINESCE™ rzeczywiście działa na poziomie komórkowym - czyni cerę zdrowszą i nadaje jej młodszy wygląd. Ten oczyszczający lekki żel dostarcza skórze niezbędnych składników odżywczych i witamin, a także pomaga zapobiegać występowaniu niepożądanych i szpecących skaz. Pomaga w usuwaniu starych, martwych komórek naskórka, ukazując jasną i młodszą cerę. Specjalna mieszanka odmładzającego i oczyszczającego kompleksu LUMINESCE™ składająca się z hydroksykwasów alfa i beta – wygładza skórę i sprawia, że staje się ona idealnie czysta, jędrna i gotowa na przyjęcie preparatów pielęgnujących.

SKŁADNIKI: KOMPLEKS NIEZBĘDNYCH WITAMIN: A, C, i E HYDROKSYKWASY ALFA I BETA łagodnie oczyszczają i skutecznie złuszczają stare, martwe, komórki skóry oraz inne zanieczyszczenia powierzchni skóry, nadając cerze młodszy wygląd

EKSTRAKT Z ZIELONEJ HERBATY silny antyoksydant przynoszący ulgę skórze i chroniący przed uszkodzeniem przez wolne rodniki.

 

SKŁAD: Water, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, DisodiumCocoamphodiacetate, CocamidopropylBetaine, Cocamide DEA, Glycerin, SodiumChloride, SalicylicAcid, GlycolicAcid, Tetrasodium EDTA, CamelliaOleiferaLeafExtract, AloeVeraBarbadensisLeafJuice, PPG-2 MethylEther, Piperonal, Phenylpropanol, Hydrolyzed Candida SaitoanaExtract, TetrahexyldecylAscorbate, TocopherylAcetate (Vitamin E), RetinylPalmitate (Vitamin A), Fragrance

ODMŁADZAJĄCY BALSAM DO CIAŁA

            Ten znakomity balsam zapewnia idealne nawilżenie i komórkową ochronę skóry całego ciała (oprócz twarzy). Delikatnie odżywia, przywraca miękkość wszystkim rodzajom skóry, szczególnie skórze suchej i szorstkiej, chroniąc ją przed przedwczesnym starzeniem. Doskonale zapobiega szkodom spowodowanym przez czynniki zewnętrzne. Odnawiający balsam do ciała zapewnia najgłębiej docierające nawilżenie dzięki działaniu substancji uzyskanych z dorosłych komórek macierzystych z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii. Ten wyjątkowy balsam do ciała został stworzony z użyciem optymalnie dobranych składników, pod nadzorem cieszącego się światową sławą dermatologa dr Nathana Newmana, aby pomóc zachować młodzieńczy wygląd skóry i chronić ją przed przedwczesnym starzeniem.

Odnawiający balsam do ciała LUMINESCE™

·         łagodnie odżywia, odnawia i wygładza wszystkie rodzaje skóry, nie zatykając przy tym porów. Wskutek działania różnych czynników środowiska, takich jak np. promienie UV i wolne rodniki, na powierzchni skóry pojawiają się zmarszczki i plamy starcze, a skóra staje się odwodniona i zwiotczała. Zmienia to strukturę skóry i przyspiesza proces starzenia, może też spowodować poważne i trwałe uszkodzenie skóry

·         wspiera naturalne procesy odnowy skóry, pozostawiając uczucie miękkości, jędrności i nawilżenia. Ta luksusowa, lekka formuła składa się z substancji roślinnych zawierających antyoksydanty chroniące skórę przed uszkodzeniem przez wolne rodniki

·         Zawiera także ponad 200 kluczowych czynników wzrostu pomagających organizmowi realizować naturalne procesy regeneracji. Odnawiający balsam do ciała LUMINESCE™ zapewnia natychmiastowy oraz wyjątkowo długotrwały efekt w przypadku każdego rodzaju skóry.

* Badania nad skutecznością wykazały, że miejscowe stosowanie nadtlenku dysmutazy zmniejsza rumień wywołany promieniowaniem UV.

SKŁADNIKI:

KOMPLEKS CZYNNIKÓW WZROSTU LUMINESCE™ zawiera bardzo dużo witaminy C i antyoksydantów polifenolowych, które neutralizują uszkodzenia spowodowane przez wolne rodniki i zwiększają elastyczność skóry.

EKSTRAKT Z OWOCU MĘCZENNICY ma działanie przeciwzapalne, łagodzące i zmiękczające skórę EKSTRAKT Z CZARNEJ JAGODY polepsza barierę ochronną skóry i pomaga zachować odpowiedni poziom nawilżenia poprzez zwiększenie wytwarzania ceramidów i kwasów tłuszczowych przez skórę AMID KWASU NIKOTYNOWEGO w sposób naturalny stymuluje naprawę DNA uszkodzonego przez promienie UV

 MICROCOCCUS LYSATE naturalna nawilżająca substancja, zwiększająca zawartość wody w górnych warstwach skóry poprzez czerpanie wilgoci z powietrza

EKSTRAKT Z OGÓRKA

DYSMUTAZA PONADTLENKOWA* (SOD)

WYCIĄG Z JABŁKA, SOCZEWICY I ARBUZA**

Skład: Water, Coco-Caprylate/Caprate, Glycerin, AdiposeDerivedAdultStem Cell Conditioned Media, Niacinamide, Steareth-2, NeopentylGlycolDiheptanoate, Isododecane, Citrulline, PyrusMalus (Apple) FruitExtract, LensEsculenta (Lentil) FruitExtract, CaprylylGlycol, Sodium PCA, SodiumLactate, StearicAcid, MicrococcusLysate, Ubiquinone (Co Q10), Squalane, Phospholipids, ArctiumLappa Root Extract, Passiflora IncarnataFruitExtract, SambucusNigraFruitExtract, CucumisSativus (Cucumber) FruitExtract, SuperoxideDismutase, Steareth-21, Acrylates/C10-30 AlkylAcrylateCrosspolymer, CetylEsters, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium EDTA, Fragrance, Limonene, Linalool

 

* / Wielokrotne badania kliniczne wykazały skuteczność działania produktu.

MASKA LIFTINGUJĄCA

            Maska liftingująca LUMINESCE™ (Ultimate Lifting Masque) łączy naturalne właściwości tary i korzenia cykorii, zapewniając natychmiastowy lifting i nawilżenie skóry. Została zaprojektowana z myślą o niwelowaniu drobnych linii i zmarszczek. Unikalna formuła zawiera składniki pochodzące z ekstraktów z egzotycznych roślin rosnących głęboko w lasach Andów. Ekstrakty te wiążą wodę  w skórze i dają natychmiastowy efekt liftingujący, jednocześnie dostarczając nawilżenia koniecznego dla naprawy skóry. Ponieważ maska delikatnie złuszcza się, pomaga zrzucić stary naskórek, odkrywając lśniącą cerę. Maseczka LUMINESCE™ Ultimate Lifting Masque jest ważnym elementem każdego poważnego programu pielęgnacji skóry.

ZALETY

·         Zapewnia natychmiastowy lifting skóry oraz jej długotrwałe nawilżenie. o Głęboko odżywia, dając w efekcie zdrową skórę. o Zawiera specjalne mieszanki witamin i przeciwutleniaczy. o Skutecznie niweluje widoczne efekty starzenia. o Wspomaga działanie systemu pielęgnacji skóry LUMINESCE™

·         Zawiera ekstrakt z ogórka zmiękczający skórę.

·         Delikatnie usuwa zanieczyszczenia (np. zaskórniki) i niedoskonałości spowodowane działaniem bakterii.

·         Napina i ujędrnia skórę.

 

Skład: Woda, SD Alcohol 40-B, Gliceryna, Polialkohol winylowy, Gliceryd z orzechów Macadamia PEG-16, PVP, Ekstrakt z Ogórka, Monooleinianpolioksyetylenosorbitolu, Algin, Oligosacharydy Korzenia Cykorii, Buforowana Sól Fizjologiczna, MetakrylanHydroksyletu/ SodiumAcryloylDimethylTaurateCopolymer, Guma Ksantanowa, Modyfikowana Guma z Drzewa Tara, Fenoksyetanol, Ethylparaben, Tokoferol, Palmitynian Retinolu, Witamina C, Pantenol, Substancja Zapachowa.

INSTANTLY AGELESS

             Instantly Ageless ™ jest innowacyjnym kremem  przeciwzmarszczkowym, który działa szybko i skutecznie zmniejsza widoczne oznaki starzenia. Instantly Ageless ™ ożywia skórę , minimalizuje zmarszczki i zwęża  pory.

Składniki:

Argireline:

- peptyd, który działa jak botox-bez igieł, skutecznie likwiduje zmarszczki zlokalizowane głównie w okolicy oczu i ust i nieco głębsze bruzdy np. na czole

- odpowiada ona za jędrną skórę, stymuluje komórki do  produkcji kolagenu i elastyny.

- zapobiega utracie wigoci i wiotczeniu,

- ma właściwości dermoodprężające – rozluźniające napięcie mięśni, tym samym zapobiega tworzeniu się zmarszczek mimicznych i wyrównuje strukturę skóry

- jest to białko hypoalergiczne, nie uczula, nie podrażnia, daje wysoki procent skuteczności w krótkim okresie stosowania

kompleks minerałów – krzemianów - kondycjonujący skórę i  wyrównujący koloryt skóry. Krzemian magnezu i krzemian sodu – pozwala długotrwale zmniejszyć widoczość porów wyrównując strukture skóry

InstantlyAgeless ™ natychmiast wchłania się w skórę, redukując powstawanie zmarszczek. Jest specjalnie zaprojektowany, aby  „wyśledzić” obszary skóry, które potrzebują „naprawy”.

KORZYŚCI

 • Pozwala zmniejszyć widoczność zmarszczek
 • Usuwa cienie i opuchliznę pod oczami
 • Zwęża pory wyrównując powierzchnię skóry
 • Przywraca skórze nieskazitelny wyglądu
 • Ma lekką i przyjemną konsystencję
 • Nie obciąża skóry, nie zawiera parabenów i PEG

Składniki Water (Aqua), krzemian sodu, krzemian glinowo-magnezowy, acetylo heksapeptyd-8 (Argireline), Phenoxyethanol, Ethylexylglycerin, Żółty 5 (CI 19140), Red 40 (Cl16035).

Sposób użycia:

            Na oczyszczoną skórę. Delikatnie wklepać bardzo cienką warstwę na wybranych obszarach; pozostawić na skórze do wchłonięcia  2-3 minuty. Efekt wygładzenia osiągnięty jest po wyschnięciu  nałożonego produktu. Jedna fiolka zwykle wystarcza na około 2-3 użycia w zależności od indywidualnych potrzeb. Należy unikać kontaktu z oczami. Jeśli produkt dostanie się do oczu, przemyć wodą. Przerwać stosowanie w przypadku wystąpienia zaczerwienienia lub podrażnienia. Skonsultować się z lekarzem, jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie na kosmetyki. 

 

 

Komórkowe serum odmładzające:

https://www.youtube.com/watch?v=RKwOtdWllA4

 

Instantly ageless:

https://www.youtube.com/watch?v=bvNAdftBK50

 

 WSPÓŁPRACA

             W czasach, kiedy rozwój medycyny, w tym medycyny estetycznej, jest niezwykle dynamiczny, trudno przejść obojętnie obok tak ciekawych i skutecznych produktów, jakimi są proponowane tutaj preparaty Jeunesse. Klient jest ostatecznym i najważniejszym ogniwem tak potężnego rynku, jakim jest rynek kosmetyczny. Okazuje się, że jest to klient bardzo wymagający, który oczekuje zaspokojenia swoich potrzeb i dostarczania mu najbardziej zaawansowanych technologicznie, a zarazem bezpiecznych rozwiązań.

            My mamy odpowiedź na te potrzeby… i nie jest to daleko idąca inwazyjna ingerencja, ale przede wszystkim perfekcyjna profilaktyka, która jest nie mniej ważna w codziennej pielęgnacji skóry. To propozycja dla wymagającego i świadomego klienta. Zwracamy się do Państwa z propozycją wprowadzenia oferty produktowej Jeunesse. Wynikająca z wprowadzenia naszej oferty największa korzyść, to przede wszystkim możliwość zaproponowania Państwa klientom produktów, które wykorzystują opatentowaną technologię dorosłych komórek macierzystych. Wprowadzenie tej, tak skutecznej profilaktyki pielęgnacji skóry, w sposób widoczny utrwali efekty dokonanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i przedłuży ich efekt.

           Oferujemy do dyspozycji Państwa narzędzia internetowe, które dają możliwość zarządzania zamówieniami w sposób niezależny, prócz tego własną stronę www, biuro, sklep internetowy Jeunesse, raporty. Rejestracja daje automatycznie prawo do zakupu produktów w cenach dystrybucyjnych. Przy pierwszym zamówieniu należy wykupić pakiet startowy o wartości  120 zł (w ramach tej opłaty otrzymujecie Państwo własne biuro internetowe, stronę www i sklep internetowy Jeunesse) oraz pakiet produktów (min 100 CV). Cena tego pakietu zależy wybranych produktów, które się w nim znajdą.

          Zakup pakietu produktów jest jednorazowy i nie jest wymagany przy następnych zamówieniach. Kolejne zamówienia mogą dotyczyć jednorazowo nawet jednego produktu. Magazyny, które obsługują Europę dla Jeunesse Global, znajdują się w Holandii, dlatego czas dostawy ekonomicznej, to około 4 - 7 dni roboczych. Do kwoty każdego zamówienia należy doliczać koszt przesyłki, która jest zależy od ciężaru paczki. Kupujący, aby otrzymywać fakturę za towar bez naliczonego podatku VAT, musi przesłać do firmy Jeunesse kopie dokumentów : odpis zgody na działalność gospodarczą i nadany nr VAT – Europejski (VAT UE).

kontakt:

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona internetowa na której można dokonać zakupu: https://antyaging.jeunesseglobal2.com/

 

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by Age Themes