Stomatologia dziecięca

      Dzieci to wyjątkowi pacjenci dlatego wymagają szczególnego podejścia. To jak wygląda pierwsza wizyta w gabinecie buduje zaufanie dziecka i jego nastawienie do późniejszego leczenia.

     Dlatego proponujemy bezpłatną wizytę adaptacyjną podczas której maluch będzie mógł porozglądać się po gabinecie, obejrzeć za pomocą kamery wewnątrzustnej jak dentysta „leczy ząbki” i z pomocą asystentki uczyć się prawidłowego szczotkowania ząbków.

      W bezstresowej atmosferze lekarz będzie mógł nawiązać dobre relacje z dzieckiem i przygotować je do następnej wizyty. Stomatologia dziecięca to przede wszystkim profilaktyka i leczenie próchnicy, ale równie ważna jest edukacja prozdrowotna rodziców gwarantująca wprowadzenie odpowiednich nawyków higienicznych. Najczęściej stosowane w naszym gabinecie zabiegi w stomatologii dziecięcej to:

  • Bezstresowe leczenie próchnicy
  • Lakowanie zębów mlecznych i stałych
  • Lapisowanie zębów mlecznych

Photo source: http://www.freedigitalphotos.net/

Tel: (+48 ) 44 738 18 25, ( +48 ) 537-447-447,  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by Age Themes